A másik kis nővényem is jól van. Már alig várom, hogy egy két levélkét kibontson, mert most még csak a gyökereit nővesztgeti. De sokára lesz mire virágot hoz. De a türelem rózsár vagy orchideát terem! :D
Előfőzött sütőben sült újkrumpli
1 napja

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése