Imádom a nőnapot, főleg ha orchideát kapok... :) Idén is kijutott belőlük. Kaptam egy olyan gyönyörűséget amilyenről nem is mertem álmodni, azóta sem bírok betelni vele. Paphiopedilum Gratrixianum a neve, tehát papucsorchidea.
Előfőzött sütőben sült újkrumpli
1 napja
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése