A harmadik virágot augusztusban kapta anyukám a névnapjára a sógoréktól. Nagyon örült neki, de gyönyörű is. Kíváncsi vagyok meddig pompázik Nekünk a szép virágaival. Most Ő az ebédlő asztal dísze. :)
Előfőzött sütőben sült újkrumpli
1 napja


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése