A kis kakuktojásom nagyon szépen elkezdett nőni. Hozza a húsos gyökereit és új levélkét is hozott. Jót tett neki nagyon az átültetés. :) Annyira kíváncsi vagyok milyen virága van. Nagyon fogok örülni, ha sikerül megint virágzásra bírnom a kis drágámat. De addig is türelemmel kel hogy legyek. :)
Előfőzött sütőben sült újkrumpli
1 napja



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése